Chci tě - 1. kap.

14. března 2018 v 10:37 | Janey Trafy |  Chci tě
1. Opilost
Panoval večer. Já byla ve svém bytě, seděla u televize. Začínali dávat můj oblíbený film. A hlavně tam hraje můj nejoblíbenější herec. Vždy si při milostných scénách představuju samu sebe, jak si užívá s tím hercem. Mým snem je ten, že jednou se s ním sejdu a prožijeme spolu jednu krásnou vášnivou noc. Ale to byl pouhý sen. Jinak jsem žádného chlapa ještě neměla. Pár zájemců by tu bylo, ale ty chtějí jen sex, což odmítám. Chci mít vztah s někým z lásky a ne pro sex. I když ke vztahu taky patří.
Asi v půlce filmu mi zazvonil mobil. Aniž bych jsem se podívala, kdo mi to volá jsem to zvedla.
"Janey není doma, zanechte zprávu." řekla jsem otráveně, že jsem rušena. Ale pak jsem zpozorněla. ,,Cože?" dostala jsem ze sebe. ,,Dobrá už tam jedu." povzdychla jsem si. Ukončila hovor. Byla to totiž matka, že můj bratr Law se opil a dělá problémy. Hodila jsem na sebe jeansy a tílko. Panovalo léto a já už byla oblečena do pyžama. Proto jsem se musela převléct. Vzala jsem klíče od bytu a od auta a zamkla byt. Pak jsem šla do auta.
Auto jsem si odemkla, nasedla, připoutala a nastartovala. Jela jsem do jedné putyky, kam Law chodí s přáteli a se svou dívkou dost často. Byla jsem celá naštvaná, protože jsem neviděla celý film. Pochybovala jsem totiž, že ho ještě uvidím.
Když jsem přijela na místo, už na mě čekala Lawova dívka Rina Hinoi. Jak jsem zaparkovala, byla u mého auta.
,,Ahoj, promiň, že tě vyrušuju, ale zase se opil." omlouvala se mi Rina celá nešťastná.
,,To je tento měsíc už po třetí, ne?" zeptala jsem se Rini.
,,Ano je. Nevím, proč to dělá, ale dneska to obzvlášť přehnal. Chce se rvát s Katsurem." řekla mi Rina. Katsuro je můj i Lawův společný přítel. Díky němu Law poznal Rinu. Vlastně i já. V tom oba dva vyšli ven. Law se napřahoval, že Katusorvi jednu vrazí. Jenže jsem ji schytala já. Protože jsem vstoupila mezi ně, což byla chyba. Law i Katsuro se na mě dívali s vykulenýma očima. ,,Janey, jsi v pořádku?" byla hned u mě Rina.
,,J-jo, jsem." setřela jsem si krev ze rtů, který jsem si natrhla. A taky mě bolel zub. Když jsem si tam najela jazykem, tak se mi viklal. Došlo mi, že budu muset k zubaři, což nerada. Katsuro šel dovnitř zaplatit útratu a za pomoci Rini jsem dostala Lawa do auta. Nasedla jsem ke volantu, nastartovala jsem a jela ke mně domů.
Zaparkovala jsem na volném místě. Vylezla jsem z auta a šla pomoci Lawovi, který se na nohou sotva udržel. Takže mi to ještě ztěžoval. Nakonec nějak jsem ho vytáhla z auta, zavřela dveře a klíči uzamkla auto. Kupodivu jsme se dostali až ke mně do bytu. Ani nevím jak.
Doma, jsem Lawa hodila na mou postel, aby se z té opilosti vyspal. Já šla do kuchyně pro led. Aspoň jsem si chtěla ledovat tu bolavou pusu. Sedla jsem si k televizi a už jsem jenom sledovala závěrečné titulky filmu.
"No bezva." zaklela jsem.
"P-promiň, J-Janey." ozvalo se za mnou. Podívala jsem se a tam sotva stál Law.
"Lawe, proč nejsi v ložnici?" zeptala jsem se překvapeně. Vstala jsem, že ho tam zase odvedu, jenže Law už ztratil balanc a padl na mě. Jak jsem to nečekala, tak jsem spadla na zem. Dopadla jsem na záda, což mě pěkně zabolelo. Než Law usnul, tak ještě stačil říct, něco, co mě vykolejilo.
"M-miluju….tě…" dostal ze sebe a vzápětí usnul. Snažila jsem se Lawa dostat ze sebe, ale nešlo to. Byl moc těžký. Takže jsem usnula na zemi a na sobě jsem měla Lawa. A takhle jsme spali až do rána.
Ráno mě probudilo to, že ze mě něco spadlo. Otevřela jsem oči. Law byl ke mně nakloněn a dívali jsme si do očí. Vzápětí se Law posadil a já se nějak taky posadila.
"C-co se stalo?" dostal ze sebe a rukou si potřel hlavu.
"Zase ses opil a já pro tebe jela." řekla jsem mu, co se stalo. I to, jak se chtěl s Katsurem rvát.
"Nemusela si jezdit!" obořil se na mě Law. Poslední dobou byl na mě jenom protivný. Taky jsem ztratila nervy.
"Tak to řekni mamče, ať mi příště nevolá. Kvůli tomu, jsem neviděla celý film!" taky jsem se na Lawa obořila. V jednom kuse jsme byli v sobě.
"Nedivím se, že si ještě nikoho neměla, když jsi takhle protivná! By to s tebou dlouho nevydržel!" řekl mi hnusně Law. Neudržela jsem se a jednu mu vrazila.
"VYPADNI!" křikla jsem na Lawa. Law byl chvilku mimo, jak tu facku nečekal. Pak se postavil a odešel s tím, že ještě práskl dveřmi. Já se schoulila do klubíčka a rozbrečela jsem se, jak malá. Pusa mě bolela, záda mě bolela, byla jsem nateklá a do toho všeho jsem se s Lawem zase pohádala. "Hajzl, jeden." řekla jsem tiše nahlas, jak jsem brečela. "Tohle jsem si nezasloužila." dál jsem s brekem mluvila nahlas. Byla sobota, takže zubaři jsem musela zavolat, až v pondělí. Dva dny vydržet tu bolest. Ani nevím, ale povedlo se mi na zemi schoulená do klubíčka usnout. Ani mě nevzbudilo zvonění u dveří.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama