Chci tě - 3. kap.

14. března 2018 v 15:14 | Janey Trafy |  Chci tě
3. Usmíření
Celé tři dny Law spal na pohovce a snažil se o mě postarat. Polívky vařil příšerné, ale nedala jsem nic najevo. Komunikovali jsme spolu minimálně. Ta pusa mě každým dnem bolela míň a míň. Rodiče se u nás stavovali každý den, aby nás zkontrolovali. I Rina chodila za mnou. Nebo spíš za Lawem. Tři dny utekly jak voda a já měla svůj klid a byt pro sebe. Rodiče sice za mnou každý den chodili, ale Lawa jsem od té doby neviděla.
Po týdnu jsem zavolala zubaři a objednala jsem se. Když nastal den, kdy jsem šla k zubaři, měla jsem nahnáno, ale říkala jsem si, že mě nemůže čekat už nic strašného.
U zubaře proběhlo vše v pořádku. Doktorka mi vyndala stehy a sama chválila úchvatnou práci doktora. Ještě mi pro jistotu napsala antibiotika, která jsem musela ještě brát. Ale už jsem po tom týdnu nastoupila do práce. Místo marodného jsem si vzala týden dovolené.
Po měsíce, kdy bylo vše v pořádku a já zjistila, že v televizi dávají ten samý film, který jsem viděla jenom do půlky, byla jsem celá šťastná. Už jsem byla v obýváku přichystaná se dívat, když mi zazvonil mobil. Otráveně jsem to zvedla. Ale nejdřív jsem se podívala, kdo volá. Byla to Rina.
"Rino, co se děje?" zeptala jsem se do telefonu.
"L-Law...mi dal...kopačky." vzlykala do telefonu Rina. Pak se zcela rozbrečela, že jí nebylo rozumět, co říká. Nakonec to típla. A já? Já si dělala větší starosti o bráchu, než o Rinu. Vypnula jsem televizi s tím, že oželím film. Oblékal jsem se a šla najít Lawa.
Hledala jsem ho všude. V putykách, kam dost často poslední dobou chodil i u pár kamarádech. Ale nikdy jsem ho nenašla. A mobila jsem si nechala jako na potvoru doma. Nakonec jsem to po dvou hodinách nechala být a jela jsem domů.
Na schodech naproti mému bytu seděl Law. Tašku měl u sebe. byla jsem překvapena, že ho vidím.
"Lawe?" dostala jsem ze sebe.
"Janey, kde jsi takovou dobu?" zeptal se Law. Neznělo to vyčítavě, naštvaně, nebo rozzlobeně. Spíš to zaznělo starostlivě. Mile určitě. Odemkla jsem byt.
,,Pojď dál." pozvala jsem Lawa dál. Tašku s věcmi si nechal na chodbě a šli jsme do kuchyně.
Z lednice jsem vyndala sake, abychom si u toho mohli promluvit. Nalila jsem každému skleničku a zbytek dala do lednice. Nechtěla jsem se opít. Law neprotestoval. ,,Tak co se stalo?" zeptala jsem se Lawa.
"Tak co se stalo?" zeptala jsem se Lawa.
"Rina, ti volala?" zeptal se mě Law. Já jsem přikývla na souhlas. ,,Rinu už nemiluju. Svým způsobem jsem ji nikdy nemiloval. Byl jsem s ní, abych na tu první dívku, kterou miluju dost dlouho, zapomněl. Ale nešlo to a nejde to. Hodně jsem jí ublížil, proto mě nebude chtít, ale s Rinou jsem už nemohl být. Je to hodná holka a lhát a přetvařovat se, to jsem už nechtěl." vysvětlil mi, proč se s Rinou rozešel.
"A kdo je ta dívka, kterou tak dlouho miluješ?" zeptala jsem se Lawa. I když jsem tušila, že se o tom bavit nechce.
"Tu neznáš." jenom stroze odpověděl Law. Každému jsem nalila ještě jednoho panáka. "Mohu tu na pár dní zůstat?" zeptal se mě. ,,Nechci jít k rodičům." dodal vzápětí. I když mi ublížil a svým způsobem jsem byla na něho ještě naštvaná jsem s tím souhlasila. Bratra bych nikdy ve štychu nenechala, ať je jakýkoliv.
"Pokud ti bude vyhovovat pohovka v obýváku, tak klidně." souhlasila jsem s tím, že bude muset být v obýváku.
"Díky moc. Najdu si co nejrychleji něco svého." slíbil mi Law. Law šel umýt nádobí a já šla Lawovi připravit noclehárnu.
Když jsem povlékla polštář i deku a chtěla to jít odnést do obýváku. tak mě Law objal. Byla jsem překvapena. Law mě objímal silně, ale ne tas tak, aby mě to bolelo.
"Promiň mi to. Vše co jsem ti udělal mi odpusť, prosím." začal Law žadonit o odpuštění. Pak mě otočil čelem k němu. Zírala jsem na něho jak páv. Už jsem se chystala něco říct, když se Law sklonil a políbil mě. Já neměla šanci se od něho odtrhnout. Pak mě přestal. "Miluju tě. Choval jsem se k tobě tak hnusně, abych na tebe zapomněl, ale nešlo to. Opravdu mě to mrzí." omlouval se Law.
"L-Lawe…" nedořekla jsem a Law mě znovu políbil. Tentokrát jsem mu ten polibek vrátila. Upustila jsem deku a Law mě vzal do náručí.
Odvedl mě do koupelny, kde nechal pustit sprchu. Sundal mi tílko a já mu triko. Pak jsme přešli na kraťasy. Zůstali jsme ve spodním prádle. Ale i to za chvíli bylo dole. Vlezli jsme pod sprchu. Law si začal hrát s mým prsem. Lízal bradavky. Pak nadzvedl mou nohu a pomalu do mně vnikl. Sykla jsem bolestí.
"Promiň, budu opatrný." zašeptal mi do ucha. Pak mi ho tam strčil celého. Spustila se ze mně krev. Bolelo to, ale po chvíli bolest ustoupila a byla to rozkoš, kterou jsem si užívala se vším všudy. Law začal víc přirážel. Oba jsme vzdychali. Nakonec jsme se udělali. Navzájem jsme se umyli a šli do ložnice. Tam jsme se milovali znovu. Skoro až do rána. Nakonec jsme odpadli k ránu oba dva, přituleni k sobě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama