Chci tě - 4. kap.

14. března 2018 v 16:33 | Janey Trafy |  Chci tě
4. Vyznání

Ráno, když jsem se probrala, byla mi maličko zima. Zjistila jsem, že jsem zcela nahá. Hned mi hlavou blesklo, co se tu stalo. Já měla sex se svým vlastním bratrem. Nemohla jsem tomu uvěřit, že jsem s tím souhlasila. Proč jsem se nebránila? Proč jsem to nechala dopustit? Ptala jsem se sama sebe. Pomalu jsem se vytratila z postele a šla do koupelny pro své věci, které jsme tam s Lawem naházeli. Oblékla jsem se a šla jsem si udělat kávu.
Kávu po ránu nepiju, ale tentokrát, to byla výjimečná situace, že si jsem ti tu kávu musela udělat. Na jídlo jsem neměla ani pomyšlení.
"Dobré ráno Janey, proč si mě nevzbudila? Udělal bych snídani do postele." zeptal se ospale Law. Otočila jsem na Lawa.
"Ty si nic nepamatuješ?" zeptala jsem se překvapeně. To se natolik opil, že si to nepamatuje? Ptala jsem se sebe.
"Pamatuju, a moc dobře." usmál se na mě Law. ,,Miluju tě, Janey." řekl mi znovu. Miluju tě opakoval stále dokola. Začala jsem dělat Lawovi snídani.
"Tak na tu noc zapomeň. Nikdy se nic nestalo." snažila jsem se přesvědčit Lawa,ale i samu sebe, že se opravdu nic nestalo. Že na tu noc zapomene.
"Já nechci zapomenout. Bylo to úžasné. A sama jsi to chtěla." řekl mi Law. A říkal pravdu. I já to chtěla,ale taky jsem neměla šanci se jakkoliv bránit.
"Nedal si mi šanci se bránit." řekla jsem nahlas.
"To je fakt, ale i tak si to chtěla." trval na svém Law. Postavila jsem před něho talíř s jídlem a čajem, který jsem mu udělala. "Díky." poděkoval mi Law.
"Není zač. Ale jedno ti řeknu. Bylo to poprvé a naposledy. Ode dneška spíš obýváku na gauč." rozhodla jsem, jak to bude dál.
"Nebude, věřím, že to nedodržíš." ušklíbl se Law. byla jsem překvapena, že je tak v klidu, hodný, příjemný, milý. Nahánělo mi to husinu po těle.
"Ale já tomu nedovolím." stála jsem si na svém.
"Uvidíme." pokrčil Law rameny. "Ale já to myslím s tebou smrtelně vážně. Miluju tě dost dlouho. Chtěl jsem na tuto lásku zapomenout, ale nešlo to. Když jsem tě viděl, byla jsi stále krásnější a krásnější. S Rine jsem chodil jenom proto, abych jsem na tebe zapomněl. Ale nešlo. Zazním jako masochysta., ale při sexu s Rinou, jsem myslel na tebe. Nechybělo moc a málem jsem řekl tvé jméno, ale naštěstí se tak nestalo. Proto jsem se začal chovat příšerně. Chtěl jsem, aby si mě nenáviděla a taky jsem si tak zajišťoval, že k tobě opravdu nic necítím. Ale nešlo to. Litoval jsem těch slov, které jsem ti za život řekl. Nemyslel jsem to vážně, ale muselo to znít, že to myslím smrtelně vážně. A ať miluješ, nebo nenávidíš, je mi jedno, ale já tě chci. Chci s tebou trávit Chci s tebou trávit každou volnou chvíli, jak je to půjde. Sice jsem proti tomu, že to musíme tajit, ale pokud nechceme mít problémy musí tomu taky být. A neříkej, že ty mě nemiluješ. Dneska v noci si mě přesvědčila o opaku." vzal se menší proslov, kde se mi vyznal, ale i omlouval. Nevěděla jsem co mám říct. Nikdy se mi takhle nikdo nevyznal. Ani nikdo šanci neměl, protože jsem s nikým nikdy nechodila. Takže od Lawa jsem dostala první polibek, i můj první sex. Musím přiznat, že se mi to líbilo, ale když jsem si uvědomila, že jeto bratr, ale jsem si nic nechtěla připustit.
"Skončím siven, zapřemýšlet." oznámila jsem Lawovi a šla se převléct a pak jsem vyrazila ven.
Šla jsem do parku. Klepala se mi nohy, ruce. Chvěla jsem se celá. V parku jsem si našla volnou lavičku, kam jsem si sedla. Rukama jsem si přikryla obličej. Trošku jsem se rozbrečela. Přemýšlela jsem, co mám dělat. Při Lawově blízkosti se mi rozbušilo srdce, mravenčení v žaludku a knedlík v krku. Věděla jsem, že je to láska. Ale nechtěla jsem si ji připustit. Byla to nereálná láska. Já a můj bratr. To nejde. Tato láska je zakázaná. Jednalo by se o incest a tomu jsem nechtěla,aby o to šlo. Možná bude lepší, když se odstěhuje. Dál jsem přemýšlela, ale na to jsem neměla odvahu ho vyhodit z bytu. Došlo mi, že na jeho místě, bych jsem se zachovala stejně. Jen s rozdílem, že bych ten sex vynechala. Ani nevím, jak dlouho jsem na té lavičce seděla. Ale asi dost dlouho, když se mě Law vydal hledat.
Doma:
Poté co Janey odešla, tak Law dojedl svou snídani a šel udělat nádobí. Pak ustlal postele a dal se do vaření oběda. Sice dokonalý kuchař, nebyl, ale chtěl udělat Janey radost, tak se pokusil uvařit její oblíbené jídlo. Guláš s bramborem. Když měl vše hotovo a Janey nikde nebyla, tak si o ní začal dělat starosti. Nakonec se vydal ven, Janey najít. Bál se, že se jí něco stalo, nebo jí někdo ublížil. Nakonec Janey našel v parku na lavičce. Všiml si, jak urputně přemýšlí. Pomalu se k ní vydal.
"Janey, nastydneš." promluvil Law. Já se na Lawa jenom podívala. Neměla jsem odvahu mu odpovědět. Zima mi byla,ale nepřipouštěla jsem si ji, jak jsem urputně přemýšlela. "Pojď jdeme domů." rozhodl Law, postavil mě na nohy a já se o něho opřela a šla s ním mlčky domů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama